Kateryna Zelenska

Tatuuje od 2006 roku. Jej styl to kolorowe tatuaże akwarelowe ale lubi również eksperymentować z tatuażami graficznymi i newschoolem. Fotografia to jej druga pasja – wykonuje sesje portretowe oraz zdjęcia eventowe. Galwanizuje biżuterię i robi lalki. Uwielbia podróże, zwłaszcza pływanie po morzu. Marzy o pokoju na świecie. W Dirty Lust od czerwca 2015 roku.

Wilczeł

Tatuuje od 2018 roku. Wykonuje tatuaże czarne z elementami koloru. Tematyka jej prac obraca się wokół magicznych i mrocznych stworzeń ale także delikatnych motywów roślinnych oraz słodkich zwierzątek. Lubi dużo pograć w gry komputerowe. Ceni sobie bardzo dobre i oryginalne jedzenie oraz małe czarne kotki – te duże też. Maluje markerami, słucha power metalu i jest fanką marki Killstar. W Dirty Lust tworzy tatuaże od maja 2021 roku.

Fenek

Rysuje od zawsze. Od 11 lat zajmuje się grafiką komputerową. Tatuuje od 2018 roku. Najlepiej odnajduje się wykonując tatuaże kolorowe w słodkiej stylistyce kawaii chociaż ma też swoją mroczną stronę. Hobbystycznie zajmuje się graffiti i street artem. Jeśli nie tworzy to spotkasz ją w lesie na górskim szlaku bo natura to jej druga miłość. Gdyby nie tatuowała to byłaby leśnikiem. Z gier uwielbia całą serię Assassin’s Creed. Kocha twórczość Beksińskiego i Waliszewskiej. Słucha metalu albo Doje Cat, nic pomiędzy. W Dirty Lust tworzy tatuaże od maja 2022 roku.

Giena Revess

Tatuuje od 2010 roku. Wykonuje tatuaże realistyczne, cieniowane i kolorowe. W wolnym czasie maluje farbami olejnymi. Ukończyła kursy grafiki komputerowej i wideo. Ma dwa koty i dwa psy. Rozmawia z ptakami. Kocha tofu i nienawidzi cebuli. Bardzo lubi stare tatuaże, filmy sci-fi i fantasy oraz bajki. Muzykę poleca jej Spotify. W Dirty Lust od maja 2020 roku.

Gozdi

Tatuuje od 2010 roku. Jest samoukiem w rysunku jak i tatuowaniu. Próbował różnych stylów od cartoon po kaligrafię ale najbardziej zakochany jest w tatuażu tradycyjnym. Uwielbia rysować i malować. Jest miłośnikiem zwierząt – ma trzy pieski. Jara go sztuka poświęcona czworonogom. Kolejną pasją jest muzyka soul i funk. Czasami gra na basie. W Dirty Lust tatuuje prawie od samego początku. Zdarzało się że zmieniał miejsca pracy, ale zawsze wracał do Dirty Lust. Zdobywca pierwszego miejsca podczas 5th Transilvania Tattoo Expo w kategorii tatuaż dnia oraz drugiego miejsca podczas Gdańsk Tattoo Konwent 2012 w kategorii tatuaż dnia.

Łukasz Chojecki

Absolwent łódzkiego ASP. Projektuje plakaty i grafiki na koszulki. Tatuuje od 2015. Najbardziej odnajduje się wykonując tatuaże graficzne lub blackworkowe. Wykonuje również tatuaże geometryczne. Inspiracje do swoich prac czerpie z popkultury: film, komiks, książka. Fan Gwiezdnych Wojen. Jeździ na motocyklu oraz snowboardzie. Fotografuje i gra w szachy. Słucha mocnych brzmień od stonerów do black metalu. Tatuaże w Dirty Lust wykonuje od maja 2016 roku. Zdobywca drugiego miejsca podczas 6th Warsaw Tattoo Convention w kategorii tatuaż autorski.

Karol Sutura

Od początku swojej kariery tatuuje w Dirty Lust. Tutaj ukształtował się jego styl – tatuaże dotworkowe w odcieniach czerni, które łączą elementy realistyczne i graficzne. Motocyklista. Gracz, głównie Soulsborne i RPGi. Miłośnik literatury fantasy, czarnej kawy i metalu. Tatuowanie w Dirty Lust jako praktykant rozpoczął w 2015 roku.

Jack the Lantern

Jakub Tempski na co dzień tatuuje w swoim rodzinnym mieście – Toruniu – od czerwca 2017 regularnie zjawia się w studiu Dirty Lust w Warszawie. Od zawsze jarał się tatuażem neotradycyjnym i twórczością artystów secesyjnych. W jego pracach dominują kolory jesienne. Ma dwa pieski. Interesuje się fotografią i japońskimi furami.

Ippon Tattoo

Tatuuje od 2015 roku. Wykonuje tatuaże w stylu Irezumi. Od dziecka rysował oraz interesował się kulturą japońską. W latach 2017-2018 mieszkał w Japonii gdzie chłonął tamtejszą kulturę. Jest zawodnikiem Judo z sukcesami na arenach krajowych oraz międzynarodowych. Tatuowanie w Dirty Lust rozpoczął jako praktykant w 2015 roku.

Szymon Godlewski

Założyciel studia Dirty Lust w 2012 roku. Kolekcjoner tatuaży i wielki fan tatuażu tradycyjnego (oldschoolowego). Odpowiada za wystrój studia. Podróżnik i pasjonat Off-roadu. Jeździ na deskorolce i snowboardzie, a latem pływa na wakeboardzie. Fan komiksów oraz filmów sci-fi i grozy.

Marteenez

Manager w branży tatuażu od 2012 roku. Współautor ponad czterdziestu okładek dla magazynów o tatuażach na całym świecie. Wystawca i uczestnik ponad pięćdziesięciu konwentów tatuażu w Polsce i za granicą. Pracował zarówno w studiach tatuażu w Warszawie jak i współpracował z konwentami tatuażu w całej Polsce. Przeprowadził już kilkadziesiąt tysięcy konsultacji z klientami. Doradza i odradza. Pomaga kreować wizerunek. Wybierze dla Ciebie artystę, który wykona Twój oryginalny tatuaż. W Dirty Lust od grudnia 2019 roku.